دستگاه های لازم برای شستشوی یک مجتمع تجاری

دستگاه های لازم برای شستشوی یک مجتمع تجاری

لازم است تا یک مجتمع تجاری در تمامی روزهای سال بدون تاثیر پذیری از عواملی نظیر تعداد مراجعه کنندگان، شرایط جوی خارج از پاساژ نظیر برف و باران و… محیطی درخشان و کاملا تمیز باشد، به کارگیری برخی روش ها می تواند رسیدن به این هدف را تسهیل بخشد. نظافت صنعتی مراکز تجاری روشی است که در آن از دستگاه ها و تجهیزات تخصصی حوزه نظافت استفاده شده تا به این ترتیب با بهینه سازی انرژی بهترین نتیجه حاصل شود. برخی از این دستگاه ها عبارتند از:

– دستگاه کفشوی صنعتی به منظور شستشو سطوح کف

– جاروبرقی صنعتی به منظور مکش گرد و غبار

– سوییپر صنعتی به منظور جمع آوری آلودگی های خشک و جامد از محوطه

– نماشوی برای شستشوی نمای ساختمان

 

دستگاه های اسکرابر یا زمین شور صنعتی در ابعاد و مدل های متنوعی طراحی و روانه بازار شده اند و همین امر موجب گشته که بتوان در بسیاری از محیط های مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی، درمانی، ورزشی، صنعتی و … از دستگاه اسکرابر جهت نظافت و شستشوی سطح زمین با هر جنس و نوعی از کف پوش استفاده نمود. امکان دارد در یک محیط به دلیل تراکم وسایل و تجهیزات قدرت مانور محیط پایین باشد و یا یک محیط فراخ و گسترده باشد، برای همه این فضاها با هر قدرت مانور و وسعتی به جهت تنوع در محصولات ارائه شده، می توان از دستگاه اسکرابر صنعتی بهره مند شد.

 

دستگاه اسکرابر برای شستشوی سطوح کف در محیط های مختلف به ویژه کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت دستگاه اسکرابر تاثیر پذیرفته از عوامل بسیاری است که باید در هنگام خرید اسکرابر به آن ها توجه نمود. اسکرابر دستگاهی است که به منظور شستشوی مؤثر و با کیفیت سطوح کف طراحی و تولید گردیده و در محیط های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار مکانیزه نسبت به شیوه های دستی از صرفه اقتصادی و کیفیت بالاتری برخوردار بوده و همین امر بیش از پیش بر محبوبیت اسکرابر یا کفشوی صنعتی در صنایع و مشاغل گوناگون افزوده است. بنابراین قیمت دستگاه اسکرابر هرچه که باشد پس از مدتی با کاهش سایر هزینه ها جبران خواهد شد. در کنار آن افزایش سرعت شستشو، کاهش مصرف آب و مواد شوینده، افزایش بهره وری نیروهای انسانی، افزایش بهداشت و ایمنی محیط کار و … از دیگر مزیت های منحصر دستگاه زمین شوی صنعتی به شمار می آید. در هنگام خرید اسکرابر صنعتی و سایر تجهیزات نظافت صنعتی شاید در ابتدا قیمت دستگاه اسکرابر بالا به نظر برسد، اما با بررسی ویژگی ها و مزایای آن در خواهیم یافت که در طولانی مدت به میزان قابل توجهی از هزینه های فعالیت های نظافتی کاسته می شود.

 

نماشوی ها به واسطه طراحی مهندسی، استفاده از سیستم فیلتراسیون و آب تصفیه شده کارایی بالایی در نظافت های روزانه و با کیفیت نما و شیشه های ساختمان ها داشته و هیچ گونه ردی بر روی سطوح باقی نمی گذارد. دستگاه نماشوی به واسطه تجهیز به لنس های بلند، امکان دسترسی و نظافت نقاط مرتفع را برای کاربر فراهم نموده و با استفاده از برس دوار تمامی آلاینده های چسبیده را شستشو می دهد. دستگاه نماشوی به واسطه استفاده از آب خالص هیچ گونه رد و لکه ایی بر روی سطوح باقی نگذاشته و موجب درخشش دو چندان آنها می شوند. با برطرف نمودن آلودگی های روزمره نقش مهمی در حفظ و نگهداری از سطوح نما ایفا می نماید.ل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *