روش های افزایش دیدگاه در سایت (قسمت دوم)

پیرو روشای بهینه سازی سایت، سئوکارها روش اهمیت دادن به دیدگاه کاربران رو یکی از با ارزش ترین روشای افزایش رتبه بندی سایت می دونن و به وبمسترها پیشنهاد می کنن که بخشی ار فعالیتای خود رو به افزایش تعداد نظرات کاربران اختصاص بدن. واسه این منظور روشی هست که در ادامه قسمت قبل، در این مقاله بقیه روشای افزایش دیدگاه در سایت رو بررسی انجام میدی:

سئو

۴- اجازه بدین لینکای واقعی در سایتتون منتشر شن.

یکی از کارایی که بعضی از کاربران موقع ارسال نظرات انجام میدن اینه که اگه خودشون سایتی داشته باشن، لینک سایت رو در قسمت دیدگاه ها قرار میدن و این لینک انگار می تونه اعتبار سایت شما رو تحت تاثیر بذاره. شما نباید این لینکا رو خط بزنین چون باعث می شه که کاربران رو دلسرد و از سایت خود دور نگه دارین پس پیشنهاد می کنیم اگه نسبت به این قضیه حساس هستین، لینکا رو نوفالو کنین که بعدا مجبور به حذف لینکای کاربران نباشین.
نوفالو

۵- از کاربران بخواین که نظرات خود رو اعلام کنن.

مهمترین اقدام در افزایش دیدگاه سایت اینه که با کاربر تعامل برقرار کرده و از اون بخواین که نظرات خود رو درمورد مقالات ارسال کنن. واسه این کار در انتهای هر مقاله باید به طور کامل با ادب و دوستانه پیغامی بذارین و از کاربران بخواین که دیدگاه های خود رو اعلام کنن تا در جهت رفع نقاط ضعف و بهبود فعالیتا سایت، از اونا کمک گرفته شه.

۶- به نظرات کاربران اهمیت بدین.

وقتی که از کاربان می خواین تا نظرات و دیدگاه های خود رو اعلام کنن، شما باید آمادگی هر نظر و انتقادی رو داشته باشین. پس اگه کاربر نظرات مثبت واسه شما ارائه داد و از شما تشکر کرد شمام باید در جواب اون، تشکر به عمل بیارین تا نشون بدین اگه کاربر واسه شما وقت میذاره، شمام قدردان این اقدام ایشون هستین و اگه از شما انتقاد کرده بود نباید عصبانی شید بلکه تلاش کنین با کمی شوخ طبعی به اون جواب بدین و اعلام کنین که در اسرع وقت ایرادات رو بر طرف انجام میدی.
عصبانی

۷- به سوالات کاربران در اسرع وقت جواب بدین.

به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که شما باید نظرات کاربران رو پیگیری کنین تا اگه سوالی از شما پرسیده ان، در اسرع وقت جواب بدین چون اگه بین سوال کاربر و زمان پاسخگویی فاصله زیادی بیفته کاربر حس می کنه که نظر و سوالات ایشون واسه شما اهمیتی نداره و سایت شما رو ترک می کنه. این کار باعث می شه که کم کم دیدگاه های کاربران کم بشه.

روشای افزایش دیدگاه در سایت (قسمت دوم)

  •  

    روشای افزایش دیدگاه در سایت (قسمت دوم)

۵

 

خلاصه

روشای افزایش دیدگاه در سایت (قسمت دوم) !!! سئوکارها روش اهمیت دادن به دیدگاه کاربران رو یکی از با ارزش ترین روشای افزایش رتبه بندی سایت می دونن