معرفی بازی Alien Path؛ بیگانگان

با مشاهده توضیحات اپلیکیشنای مارکتا، حتما میدونید خیلی از سازندگان بازیای ویدیویی از کلمه هایی مثل «بهترین» یا «نوآورانه» واسه تبلیغات ساخته هاشون استفاده می کنن. Appxplore واسه آخرین دست پختش هم انگار از این کلیشه ها استفاده کرده و Alien Path رو عنوانی خونده که می تونه طراوات رو به سبکش هدیه دهد. اما فرق مهم Appxplore با بقیه اینجاس که حرفای اونا فقط ادعا نیستن.

ادغان المانای چندین سبک جور واجور با یه گیم پلی خلاقانه موجب شده تا جای ترکیبی عجیب و نچسب، تماشاگر طعم دلنشینی باشیم. حالا این جذابیتای ساخته استودیوی Appxplore کجا هستن؟ قبل از جواب به این سوال، بد نیس بدونین Alien Path همونجوری که اسمش نشون میده داستان حمله بیگانگان رو روایت کرده و باید با جنگایی این موجودات رو از بین ببرین.

بدیش اینه واسه تجربه Alien Path نیازمند اینترنت هستین و یکی از بزرگترین نقاط ضعف اپلیکیشن هم همینه. چون بعضی وقتا بارگذاریا، Alien Path رو از ریتم میندازن.

مطمئنا با نگاه به عکسا، مرحله ها شما رو به یاد بازیای Match Three مثل Candy Crush Saga میندازه که واقعا همین گونه س. فرم محیط از این اپلیکیشنا الهام گرفته شده و باید با محدودیتایی به اهداف برسین؛ شباهتایی که به همین جا ختم می شن. چون خلاف این بازیا، نه فقط با یه شخصیت رابطه دارین بلکه باید جای گذاشتن سه وسیله پیش هم، دشمنان رو بکشین.

اتفاقا المانی که موجب شده Alien Path به محبوبیت برسه رو می تونیم همین چگونگی جنگ با دشمنان بنامیم. یه نگاه به اسکرین شاتا بندازین؛ محیطا به چندین بلوک تقسیم شدن و شما می تونین با کشیدن دست خود به ۴ جهت چپ، راست، بالا یا پایین آنتاگونیست Alien Path رو بسته به مکانی که هست حرکت بدین. اینجا آیتمای «فلش» به کمک گیم پلی اومده ان تا بازیکنا یه تجربه آشنا اما متفاوت داشته باشن.

بدیش اینه روند سختی Alien Path مناسب نیس و چون بعضی مرحله ها مشابه هستن، ساخته Appxplore تا خودشو پیدا کنه زمان می بره.

با رفتن به سمت اونا، حرکت شخصیت داستان نسبت به جهت این فلشا عوض شده و آخر طعم جذابیت مکانیزما رو وقتی می چشید که باید با انجام حرکتای ترکیبی [یعنی به کار گیری چندین فلش] دشمنان رو نابود کنین. با اینحال که همین ایده و تولید رندوم آیتما با بلوکا مشابه بازیای Match Three می تونه شما رو سرگرم کنه ولی پیشرفت دهنده به اونا اکتفا نکرده و از المانای سبک نقش آفرینی هم کمک گرفته.

بعد از بعضی پیروزیا، توانایی به کار گیری قدرتایی که با کارتا مشخص گشته ان رو داشته و می تونین اونو هنگام جنگا استفاده کنین. تموم این المانا و البته جایگذاری درست شون موجب شدن تا Alien Path با وجود مشکلاتش از سرگرم کننده ترین عناوین امسال لقب گرفته و طی وقتی نه خیلی طولانی بازیکنای زیادی رو معتاد خود کنه. پس پیشنهاد می کنیم شمام به جرگه تجربه کنندگان این اپلیکیشن ملحق شید.

Alien Path

  • Alien Path
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: AppXplore
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۲۸۲ / ۶۱ مگابایت

دانلود

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *