معرفی بازی Rush Fight؛ صدا، دوربین، اکشن

سرعت در Rush Fight حرف اول رو می زنه. بازی به اندازه ای سریعه که در کمتر از یه دقیقه می تونین بیشتر از ده بار اونو تکرار کنین. بدون مقدمه سازی حرف هامون رو شروع کردیم تا بگیم همین موضوع باعث شده تا بازیکن وقتی که بازی رو انجام میده، دل کندن از اون براش سخت تر از همیشه شه.

باور می کنین؟ عنوانی به این سادگی هم می تونه اعتیادآور باشه. به بیان دقیق تر، استودیو Woof Games تونسته یکی از بهترین مثالا واسه اثبات اصل Keep It Simple, Stupid رو بوجود بیاره. اما این قدر از بازی تعریف می کنیم، اصلا مکانیزمای گیم پلی Rush Fight چیجوریه؟

در بازی باید گروهی از دشمنان که از دو جهت جور واجور به شما حمله می کنن رو از بین ببرین. واسه این کار کافیه فقط به دو سمت راست و چپ صفحه اسمارت فون خود ضربه بزنین تا شخصیت اصلی روی بروسلی خود رو به بقیه نشون بده. اما همونجوریکه گفتیم، Rush Fight بسیار سریع بوده و با جلو رفتن بیشتر در بازی هم دشمنان با سرعت بیشتری به سمت شما حمله بیاروند.

با این وضعیت که بازی خیلی سخت می شه و جذابیت اصلی خود رو از دست میده. استودیو سازنده با حرکتی بسیار هوشمندانه این مشکل رو حل کرد. همونجوریکه در تصویر پایین میبینین، نواری بالای تصویر هست. قبل از شروع ضربه زدن به حریف می تونین با لمس نکردن به صفحه اسمارت فون، بازی رو نگه دارین تا بهتر اراده کردن کنین.

با هر مکث، نوار قرمز بالا کم میشه تا در آخر کامل خالی شه. اما نکته اینجاس که با هر ضربه به حریف این نوار پر می شه. پس باید با رعایت مساوات بین این دو معقوله، تلاش کنین بیشترین رکورد ممکن رو زده و امتیاز خود رو به رخ دیگه بازیکنان جهان بکشین.

در حال انجام Rush Fight که بودیم، دیگه به این یقین رسیدیم سبک گرافیکی بازی حالا به یکی از استاندارهای صنعت گیمینگ بدل شده و استودیوهای سازنده زیادی به سمت اون می رن. حالا خوبیش اینه گیمرها هم نشون دادن از این نوع طراحی هم حال می کنن.

دلیل به کار گیری گرافیک پیکسلی و مربعی اینه که تولیدکنندگان موبایل تلاش می کنن با  سادگی بیشتری رو چاشنی آثار خود کنن تا بازیکن لذت بیشتری رو اوقات فراغت خود ببره. هم اینکه، مثل دیگه بازیای ساده موبایل در این عنوان هم می تونین با جمع آوری سکه های جورواجور شخصیتای دیگه رو آزاد کنین.

هر شخصیت هم دارای یه منطقه مختلفه که ارزش تکرار بازی رو زیاد می کنه. واسه سخن پایانی باید بگیم، تجربه Rush Fight واقعا لذت بخشه. به اندازه ای لذت بخش که دل کندن از اون می تونه به یکی از سخت ترین کارای روزتون تبدیل شه. پس پیشنهاد می کنیم بازی رو از دست ندین.

Rush Fight

  • Rush Fight
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Woof Games
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۸۴٫۷ / ۴۶ مگابایت

دانلود

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *