کتاب سئو برای همیشه

مقدمه کتاب سئو واسه همیشه

در شروع فعالیت حرفه ای خود همیشه با مشکلاتی اساسی واسه پیدا کردن منابع معتبر آموزشی و دسترسی به علم روز مواجه بودم. وجود اطلاعات ضد و خلاف در سایتای خارجی و کمبود منابع آموزشی به زبون فارسی پروسه یادگیری علم سئو رو خیلی سخت و زمانبر می کرد. در این راه، تکیه بر تجربه و آزمون و خطا هزینه زیادی در زمان و سرمایه به من متحمل میکرد.

سئو در اون زمان بیشتر مثل یه بازی بود ولی امروز به یه علم مهم بدل شده که میتونه کلید موفقیت واسه کار و کاسبی شما در فضای وب باشه. تجربه و علم من در این سالها میتونه راه میانبری مهم واسه کسائی باشه که در اول راه قرار گرفتن.

سئو واسه همیشه بهترین عنوان واسه کتابیه که پیش روی شما قرارگرفته س. در این کتاب تلاش کردم مفاهیم رو با آسونترین بیان ممکن و همراه با مثالای کاربردی به شما آموزش داده و راه درستی واسه درک مفاهیم تدوین کنم. این کتاب به شما کمک میکنه به سرعت تموم مفاهیم سئو و تکنیکای موثر بر اون رو شناسایی کرده و در راه پیشرفت تجارت خود به کار بگیرین.

کتاب سئو واسه همیشه رو میشه برآیند علم و تجربه من درزمان جفت و جور بیشتر از ۳۰۰ مقاله تخصصی سئو، جواب گویی به بیشتر از ۱۵۰۰۰ سوال کاربران در سایت وبسیما، مشاوره و همکاری در راه اندازی بیشتر از ۱۰۰ تجارت موفق اینترنتی و برگزاری دوره های حضوری واسه ۲۰۰ علاقه مند و فعال در بخش سئو و طراحی سایت دونست.

امیده این مجموعه قدمی مثبت در راه رشد هموطنان عزیز و کشورِ سربلندم، ایران باشه.

آموزش سئو تازه کار واسه همیشه

چیزی که در کتاب سئو واسه همیشه می خونیم

کتاب سئو واسه همیشه در ۹ فصل جفت و جور و منتشر شده و در آخر به یه آزمون سئو منتهی میشه. در میان متن کتاب هرکجا که احساس کردیم مطالعه بیشتر در اون زمینه میتونه واسه شما به درد بخور باشه به یکی از مقالات منبع وبسیما لینک دادیم. فهرست مطالب کتاب به توضیح زیره:

  1. آشنایی با مفاهیم اولیه سئو
  2. موتورهای جستجو چیجوری کار میکنن؟
  3. تکنیکای مناسب واسه سئو داخلی سایت
  4. وسایل کاربردی واسه سئو داخلی سایت
  5. بازاریابی محتوا چیه و چه ارتباطی با سئو داره؟
  6. شناسایی کلمات کلیدی مهم
  7. بک لینک چیه؟ چه تاثیری بر سئو داره؟
  8. آموزش ساخت بک لینک
  9. تجربه کاربری و تاثیر اون بر سئوی سایت

فهرست و کاور کتاب سئو واسه همیشه

کتاب سئو واسه همیشه واسه چه کسائی مناسبه؟

اگه واژه سئو به گوش شما آشناست این کتاب براتون به درد بخور هستش. سئو واسه همیشه یعنی تموم تکنیکا و اطلاعاتی که هیچوقت کهنه نمی شن. واسه آدمایی که تازگیا با معنی سئو آشنا می شن این کتاب یه میانبر سریع و قابل اعتماد واسه تسلط خوب بر مفاهیم سئو هستش. و واسه آدمایی که مدت هاست که با سئو آشنا هستن یا در این مورد به صورت حرفه ای فعالیت میکنن نکاتی به ظاهر ساده ولی بسیار کاربردی در این کتاب ارائه شده.

اگه می خواید در دوره آموزش سئو وبسیما شرکت کنین پیشنهاد میکنیم این کتاب رو به عنوان پیش نیاز در نظر بگیرین و قبل از حضور در کارگاه اون رو به صورت کامل بخونین.

کتاب سئو واسه همیشه رو میشه سئو واسه همه هم نامید. چون هرکی به فراخور اطلاعات خود میتونه از محتوای اون بهره مند شه. مدت مطالعه کامل این کتاب ۱۲۶ صفحه ای بیشترین حد یه ساعت و نیم هستش. پیشنهاد میکنیم این فرصت رو از دست ندین.

به زودی مجموعه های آموزشی و کتابای تخصصی بیشتری از مجموعه وبسیما دریافت می کنین. پیشنهادات و انتقادات شما میتونه تاثیر بسیاری بر محتوا و کیفیت این کتابا داشته باشه. درخواست میکنیم دو دقیقه از زمان خود رو به ما اختصاص داده و تجربه خود از مطالعه کتاب رو در بخش نظرات همین صفحه با ما با اشتراک بذارین.

لطفا واسه دانلود مستقیم و رایگان کتاب اول به حساب کاربری خود وارد شده و یا در سایت عضو شید.

ورود
ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *