می 9, 2021

کتاب How Google Works

کتاب How Google Works منتشر میشه

مدیران عالی رتبه گوگل شامل Eric Schmit، Jonathan Rosenberg و Alan Eagle ؛یه تیم واسه نوشتن کتابی درباره تجربیاتشون در اداره گوگل در طول سالها تشکیل دادن.اسم این کتاب How Google Worksه که در فارسی به معنی “گوگل چیجوری کار می کنه” هستش و در سایت کتاب howgoogleworks.net میشه اون رو خرید.

بخشی از مقدمه کتاب how google works

انتشار کتاب how google worksکتاب how google works، کتابی سرگرم کننده و ابتدایی، شامل درسایی از تجربیات و آموخته های رئیس اجرایی گوگل، مدیر عامل قبلی Eric Schmit و مسئول مستقیم پروژه های ویدئوهای، smoth Rosenberg، درزمان سالها فعالیت به عنوان مدیران ارشد این شرکت بین المللیه.

مولفان کتاب توضیح میدن که تکنولوژی چیجوری قدرت رو از شرکتا گرفته و به مشتریان داده  است و تنها راه موفقیت در این موقعیت ایجاد اجناس برتر و جذب کارمندانی که س که Eric Schmit و  Jonathan Rosenberg به اونا طراحان هوشمند می گن.

مولفان این کتاب علاوه بر بیان خاطرات خود در شرکت google درباره موضوعاتی شامل فرهنگ سازمانی ،روش هدف دار ،استعداد، چگونگی اراده کردن، ارتباطات، نوآوری و خرید و فروش صحبت کردن.

امروزه سرعت در کار از اهمیت بالایی بهره مند بوده و راه موفقیت در تجارت، جذب افراد خلاق، باهوش و ایجاد محیطی مناسب واسه پیشرفت آنانه. کتاب how google works چگونگی انجام اینجور کاری و رسیدن به موفقیت رو به شما آموزش میده.

معرفی نویسندگان کتاب How google works

نویسنده کتاب how google works

Eric Schmit یکی از مولفان کتاب how google works  از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۱ در سمت مدیر عامل شرکت گوگل مشغول به کار بود. در این مدت اون به رشد و پیشرفت شرکت کمک فراوون کرد طوری که امروزه درامد هرساله ۵۵ بیلیون دلاری شرکت و هم اینکه پیشرفت شرکت در بیشتر از ۴۰ کشور دنیا از نتیجه های اون هستش.

نویسنده کتاب گوگل چیجوری کار میکنه

Jonathan یکی دیگه از مولفان کتاب “how google works “ درسال ۲۰۰۲ در شرکت گوگل مشغول به کار شد. مدیریت طراحی و پیشرفت کالاهایی مثل gmail، Android Aps و chrome از جمله خدمات اون به شرکت google حساب می شه. الان اون به عنوان مشاور مدیر عامل شرکت google مشغول به کاره.

کتاب how google works

Alan Eagle در سمت مدیر ارتباطات از سال ۲۰۰۷ در این شرکت مشغول به کاره در این سمت اون خیلی از متون سخنرانی و فعالیتای ارتباطی مدیران شرکت google از جمله Eric و Jonathan رو مدیریت کرده.

سخنان مولفان درباره کتاب گوگل چیجوری کار میکنه

Eric Schmit مدیر عامل قبلی گوگل که حالا در کرسی استادی در دانشگاهه؛  درصفحه شخصی خود در گوگل پلاس نوشته:

باعث خوشحالی منه که با همکاری Jonathan Rosenberg و Alan Eagle درباره چگونگی کارکرد گوگل مطلبی رو انتشار دهم. کتاب how google works یه راهنما واسه شما درباره مدیریت کار و کاسبی در دنیای اینترنته. پیشنهاد میکنم اخبار کتاب how google works رو واسه کسب یه بینش جدید وبعنوان مطلبی سرگرم کننده که در طول چند هفته آینده انتشار پیدا میکنه دنبال کنین.

Jonathan Rosenberg ,معاون ارشد شرکت گوگل نوشته:

وقتی که من وEric به گوگل ملحق شدیم موارد زیادی در تجارت بود که ما مجبور بودیم دوباره درباره تجارت و کار و کاسبی فرا بگیریم ما یاد گرفتیم؛ اون چیزی باعث موفقیت گوگل شده که ترکیبی منحصر به فرد ازسیستمای هوشمند، یادگیری از اشتباهات وپذیرفتن راهکارهای با القوه مهندسانه.

کتاب how google works که حاصل کار من با Eric و دوست دوران دبیرستانم Alan Eagleه درباره همه اون چیزیه که ما خود یادگرفته ایم ویا دست کم میشه گفت همه چیزی که به ما اجازه تقسیم اون با شما رو دادن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *