یخچال های ShowCase سامسونگ، سازگار با نیاز خانواده‌ها

سامسونگ همیشه در صنعت لوازم خونگی حضور مثبت داشته و با نوآوری هاش تلاش کرده در این بخش زندگی رو واسه خونواده ها ساده تر کنه. یخچالای سامسونگ هم از این قائده مستثنا نبوده و روز به روز با نیاز خونواده ها سازگارتر می شن.

یخچالای سری ShowCase (که در مراسم CES 2014 معرفی شد) یکی از همین محصولاته که سامسونگ با طراحی جدید  و کارکردی بسیار متفاوت نسبت به قبل، می خواد صنعت یخچال و فریزر رو از این رو به اون رو کنه.

بخاطر این شما رو به مطالعه مطلبی که "دفتر روابط عمومی سامسونگ" در اختیار ما گذاشته دعوت می کنم.

با سایت ما همراه باشین.

طراحی منحصربه فرد، توانایی سازماندهی و نظم بیشتر، مصرف انرژی پایین و توانایی سرمایش فلزی، همه از ویژگیایی باحال و متفاوتی هستن که در یخچال جدید Showcaseگنجانده شدن. جدیدترین یخچال فریزر سامسونگ با نام Food Show Case دارای تواناییای برتر در میدون تکنولوژی، طراحی و عملکرده. سامسونگ با معرفی این یخچال، قدم بلند دیگری در میدون تکنولوژی صنعت لوازم خونگی ورداشته س.

این مدل که از خونواده جدید یخچالای سامسونگ با نام شوکیس (Show Case)است، طراحی نوآورانه ای داره. فضاهای داخلی این یخچال از راه دو درب جور واجور، به شکل هوشمندانه ای جدا شدن به طوری که دسترسی به موادغذایی رو براساس پر مصرف و کم مصرف بودن اونا آسون می کنه. به گفته مدیر ارشد اجرایی بخش اجناس الکترونیک سامسونگ، تحقیق در سبک زندگی خونواده ها نشون میده که پیدا کردن خوراکیای نیاز به محض باز کردن درب یخچال، یکی از انتظارات مهم خونواده ای امروزیه و سامسونگ با ترکیب یافته های مهندسی و طراحی مبتکرانه خود به این نیاز جواب داده.

با به کار گیری یخچال شوکیس (Show Case)مصرف کنندگان با سرعت بیشتر و بدون صرف وقت طولانی، به مواد لازم خود دسترسی پیدا می کنن. فضای ویترین مانند و قفسه بندی شده خارجی این یخچال، چهار برابر بزرگ تر از قفسه یخچالای معمولیه و واسه دسترسی سریع و راحت به شکلای جور واجور پر مصرف مثل نوشیدنیا، اسنکا، سسا، پنیرها طراحی شده. فضای داخلی یخچال Show Case واسه نگهداری مواد غذایی حجیم تر و تازه تری مثل سبزیجات، گوشت و میوه ها که به مدت طولانی تری در یخچال نگهداری می شن و باید تازگی شون حفظ شه مناسبه.

نوآوری جریان هوای یکنواخت سامسونگ(All Around Cooling) ، با دارا بودن خروجیای خنک کننده جدا از هم، هر اینچ از محفظه یخچال و فریزر رو خنک می کنه. یعنی در این یخچال بر خلاف یخچالای معمولی، همه نقاط دستگاه همیشه خنک هستن. هوای سرد از خروجیای چندگانه در همه قفسه ها پخش می شه، در نتیجه میوه ها و سبزیجات در محفظهای یخچال به مدت طولانی تری تازگی خود رو حفظ می کنن.

قسمت آبریز یخچال Showcase دارای ظاهری شفافه و از استیل ضد زنگ ساخته شده. دستگاه یخ ساز اونم با ظرفیت ذخیره دو کیلوگرم یخ، درون درب فریزر تعبیه شده و به فیلتر آب مجهزه.

یکی از مهم ترین ویژگیای این یخچال، تکنولوژی کمپرسور خطی هوشمند اون هستش که از راه تنظیم کردن خودکار کمپرسور در هفت دور موتور جور واجور، باعث بهره وری انرژی و کارکرد سرمایش می شه. اینطوری حتی با وجود باز و بسته شدن تکراری درب یخچال، گذاشتن ظرف غذای داغ درون یخچال و یا تغییرات دمای بیرون، یخچال به سرعت عکس العمل نشون میده. اینطوری مصرف انرژی رو کاهش داده و هوای خنک داخل یخچال رو جفت و جور می کنه. تا ۴۰% صرفه جویی در مصرف انرژی، سر و صدای کمتر و طول عمر بیشتر یخچال، نتیجه کار کمپرسور خطی هوشمنده. این دستگاه دارای ۱۲۳ ماه گارانتیه.

اولین و تنها یخچال Showcase در دنیا با طراحی نوآورانه و ویژگیای منحصربه فرد، پاسخگوی نیاز خونواده های امروزیه.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *