می 9, 2021

۲۰ نمونه از سایت های وردپرسی مشهور

۲۰ نمونه از سایتای وردپرسی مشهور

همونجوریکه میدونید وردپرس یکی از محبوب ترین سیستمای مدیریت محتوای سایت (CMS) هستش که به طور کامل متن باز و رایگان بوده و به دلیل امنیت بالا از محبوبیت بسیاری برخورداره. سایتای وردپرسی مشهور زیادی در سراسر دنیا هست که در این مقاله شما رو با ۲۰ نمونه از معروف ترین سایتای طراحی شده با وردپرس آشنا می کنیم. نگاه به این سایتا و نتیجه های اونا میتونه گواهی خوبی واسه انتخاب طراحی سایت با وردپرس باشه.

۱. سایت خبری رویترز

رویترز (Reuters) یه خبرگزاری بین المللی واقع در بریتانیا هستش که از زیر مجموعه های شرکت تامسون رویترز حساب شده و دفتر مرکزی اون در لندن قرار داره. این خبرگزاری در سال ۱۸۵۱ تاسیس شد و حالا جز معتبرترین خبرگزاریای دنیا حساب می شه. در طراحی سایت این خبرگزاری از وردپرس استفاده شده که نشونه قدرت مندی این سیستم مدیریت محتواس.

۲. سایت شرکتی پلی استیشن

پلی استیشن (Playstation) همون کنسولای بازی رایانه ای شرکت سونیه که اولین نسخه اون در دسامبر ۱۹۹۴ روونه بازار شد و آخرین نسخه اون پلی استیشن ۴ه که در کنفرانسی در ۲۰ فوریه سال ۲۰۱۳ معرفی شد. در جولای ۲۰۱۳ شبکه پلی استیشن به بیشتر از ۱۱۰ میلیون کاربر در سراسر جهان رسید. طراحی سایت شرکتی پلی استیشن هم با وردپرس انجام شده و جز سایتای وردپرسی مشهور هستش.

۳. سایت خبری نیویورک تایمز

یکی از نمونه سایتای وردپرسی مشهور، سایت خبری نیویورک تایمز (New York Times) روزنامه معروف آمریکاییه که دفتر مرکزی اون واقع در نیویورک بوده و اخبار کل دنیا رو پوشش میده. به کار گیری وردپرس در طراحی سایت نیویورک تایمز نشون دهنده امنیت سیستم مدیریت محتوا وردپرسه.

۴. سایت رسمی کشور سوئد

سایت sweden.se سایت رسمی کشور سوئده که اطلاعاتی درباره فضای فرهنگی و دنیای کار و کاسبی و وقایع جور واجور کشور سوئد به مخاطبان ارائه میده. ادارات دولتی سوئد، موسسه سوئد (SI)، کار و کاسبی سوئد و … از جمله سازمانا و موسسات حامی این سایت هستن. سایت رسمی کشور سوئد هم جز سایتای وردپرسی مشهوره.

۵. سایت خبری تایم

یکی از نمونه سایتای وردپرسی مشهور مربوط به هفته نامه آمریکایی تایم (Time) است. مجله تایم در سال ۱۹۲۳ شروع به کار کرد و الان به عنوان پر مخاطب ترین هفته نامه خبری سراسر دنیا شناخته می شه.

۶. وبلاگ شرکت موزیلا

موزیلا (Mozilla) یه بنیاد غیرانتفاعی در بخش نرم افزاره که در سال ۱۹۹۸ بوسیله اعضای نت اسکیپ راه اندازی شد. این شرکت هم اجناس موزیلا رو پیشرفت میده و هم پروژه های متن باز رایگان انجام میده. وبلاگ موزیلا به کمک وردپرس طراحی شده.

۷. سایت خبری بلومبرگ

سایت خبری بلومبرگ (Bloomberg) هم یکی دیگه از سایتای وردپرسی مشهوره. بلومبرگ یه آژانس خبری معتبر واقع در نیویورکه که در سال ۱۹۹۰ تاسیس شده و خدماتی مانند پلت فرمای معاملاتی سهام، بررسی و سرویسای دیتا به شرکتای مالی ارائه میده.

سایتای مشهور وردپرسی برنده ها و افراد معروف

۸. سایت خبری مجله ورایتی

مجله ورایتی (Variety) یه هفته نامه سرگرمی- تجاریه که اولین بار در سال ۱۹۰۵ در نیویورک شروع به کار کرد. سایت این مجله که با موضوعات اخبار هنرمندان، پرفروش ترین فیلمای باکس آفیس و … فعالیت می کنه هم از جمله معروف ترین سایتای طراحی شده با وردپرسه.

۹. سایت شخصی جی زی

جی-زی (Jay Z) خواننده مشهور و برنده ۱۷ جایزه گرمیه که در سال ۱۹۶۹ متولد شده. تا کنون بیش از۵۰ میلیون نسخه از آلبومش به فروش رفته و ایشون جز پرفروش ترین خوانندهای سبک موسیقی رپ حساب می شه. سایت شخصی این خواننده معروف هم جز سایتای وردپرسی مشهور بوده و به کار گیری وردپرس نشون دهنده کیفیت بسیار بالای این سیستم مدیریت محتواس.

۱۰. سایت شخصی کیتی پری

یکی از نمونه سایتای وردپرسی مشهور، سایت شخصی کیتی پری (Katy Perry) خواننده، ترانسه سرا و بازیگر مشهور اهل کالیفرنیا هستش. نام اون در سال ۲۰۱۵ جز لیست “پولدار ترین زنان در صنعت موسیقی” مجله فورچون قرار گرفت.

۱۱. سایت خبری بی بی سی آمریکا

یکی از معروف ترین سایتای طراحی شده با وردپرس مربوط به سایت خبری بی بی سی آمریکا هستش. خبرگزاری تلویزیونی بی بی سی آمریکا در سال ۱۹۹۸ راه اندازی شد و با شبکه اصلی اون فرق داشته و منبع درآمد اصلی اون تبلیغات تلویزیونیه. این شبکه دارای بیشتر از ۷۸ میلیون تماشاگر در آمریکا هستش.

۱۲. سایت خبری مجله فورچون

مجله فورچون (Fortune) واسه اولین بار در سال ۱۹۲۹ منتشر شد. معروفیت این مجله بیشتر به خاطر انتشار لیست سالیانه فورچون ۵۰۰ه که در اون به رتبه بندی پردرآمد ترین شرکتای آمریکا می پردازه. سایت مجله فورچون هم براساس وردپرس طراحی شده.

۱۳. وبلاگ شرکت بلک بری

بلک بری (BlackBerry) یکی از کمپانیای معتبر تولید تلفنای همراه هوشمنده که در کشور کانادا واقع شده. گوشیای این شرکت قدیم از نظر امنیت بالای اونا معروفیت زیادی داشتن. وبلاگ شرکت بلک بری هم جز مشهورترین سایتای طراحی شده با وردپرسه.

۱۴. سایت شرکت مرسدس بنز

مرسدس بنز یه شرکت خودروسازی مشهور واقع در شهر اشتوتگارت آلمانه که شکل های جور واجور خودروها رو طراحی و تولید می کنه.  شعار این شرکت «یا بهترین یا هیچ» است و رقیبان اصلی اون در آلمان، کمپانیای آئودی و بی ام و حساب می شن. سایت شرکت مرسدس بنز جز مشهورترین سایتای طراحی شده با وردپرسه، یادتون نره که شعار این شرکت «یا بهترین یا هیچ» است.

معروف ترین سایتای طراحی شده با وردپرس

۱۵. وبلاگ فلیکر

فلیکر (Flickr) یکی از معروف ترین سایتای اشتراک گذاری عکس و فیلم در اینترنته که واسه اولین بار در سال ۲۰۰۴ ایجاد شد. این سایت به دلیل تعداد بازدیدکنندگان بالای خود جز ۵۰۰ سایت برتر الکسا در جهان حساب می شه. وبلاگ این سایت معروف هم با وردپرس طراحی شده.

۱۶. سایت بازی پرندگان عصبانی

پرندگان عصبانی (Angry Birds) یه بازی محبوبه که واسه اولین بار در سال ۲۰۰۹ بوسیله شرکت سرگرمی روویو ساخته شد. این بازی به طور تخمینی بیشتر از ۱ میلیارد بار دانلود شده و تا کنون نسخه های متنوعی از اون وارد بازار گردیده. سایت پرندگان عصبانی هم جز مشهورترین سایتای وردپرسیه.

۱۷. سایت شرکت والت دیزنی

والت دیزنی که بزرگ ترین شرکت رسانه ای سرگرمی دنیا هستش و اکثرا اون رو بخاطر کارتونا و انیمیشنای جذابش می شناسن، واسه اولین بار در سال ۱۹۲۳ تاسیس گردید. سایت شرکت والت دیزنی هم جز معروف ترین سایتای طراحی شده با وردپرسه.

۱۸. سایت شرکت سونی موزیک

شرکت سونی موزیک اولین بار در سال ۱۹۲۹ به عنوان یه شرکت ضبظ موسیقی شروع به کار کرد. این شرکت پس از فراز و نشیبای بسیار نام “سرگرمی موزیک سونی” رو اختیار کرد. این شرکت دومین شرکت بزرگ دنیا در صنعت موسیقی حساب شده و از شرکت وارنر جلوتر و از شرکت یونیورسال عقب تره. سایت این شرکت هم جز مشهورترین سایتای وردپرسیه.

۱۹. سایت اتاق اخبار فیسبوک

امروزه کسی نیس که شبکه اجتماعی فیسبوک رو نشناسه! فیسبوک که در سال ۲۰۰۴ بوسیله مارک زاکربرگ و دوستانش طراحی و ساخته شد به مرور به بزرگ ترین شبکه اجتماعی تبدیل شد. فیسبوک در خارج از ایران بازم شبکه اجتماعی فعالی حساب شده و به دلیل امکانات خوب واسه بازاریابی در آینده هم پر مخاطب باقی می مونه. سایت اتاق اخبار فیسبوک هم براساس وردپرس طراحی شده.

۲۰. سایت فیلم۰۰۷

جیمز باند نام شخصیت داستانیه که در سال ۱۹۵۳ بوسیله فلمینگ خلق شده و هم اینکه در صنعت سینما طولانی ترین و پولسازترین شخصیت به زبون انگلیسیه. سایت فیلم ۰۰۷ هم براساس وردپرس طراحی شده.

 

کدوم یکی از سایتای مشهور ایرونی از وردپرس استفاده کردن؟ نظرات خود رو با ما در میان بذارین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *