معرفی بازی Gunpie Adventure؛ مومیایی

دیدین بعضی فیلمای مهیج هالیووی با وجود اینکه خیلی منتقدین رو راضی نگه نمی دارن ولی می تونن ساعاتی شما رو سرگرم کنن؟ Gunpie Adventure رو می تونیم نمونه مشابه همین اجناس واسه صنعت گیمینگ اسمارت فونا بنامیم. ساخته شرکت معروف Nexon شاید مشکلات زیادی داشته باشه ولی نکته اینجاس که پیشرفت دهنده تونسته به مهمترین هدفش برسه.

اما این هدف چیه؟ قبل از جواب به این سوال بیایید اول نگاهی به داستان Gunpie Adventure بندازیم. مثل خیلی از عناوین مهیج اسمارت فونا، اینجا هم دنیا به وسیله نیروهای تاریکی محاصره شده و حالا شما با کمک دوستای خود باید اونا رو نابود کنین. البته فرق این اپلیکیشن با بقیه آنجاست که زامبیا تنها دشمنان بازی نبوده و مومیاییا با موجودات عجیب هم اومده ان تا بزرگترین کابوس شما رو رقم بزنن.

می تونین اسلحه هاتون رو پیشرفت داده یا شخصیت خود رو عوض کنین.

شاید با داستانی دسته چندم مواجه باشیم اما صداگذاری خوب دیالوگا موجب شده تا این قسمت بزرگی هم بد نباشه. اما خوب، داستان کلا یه بهونه واسه جنگ خونین با بقیه دشمنانه. همون جایی که Gunpie Adventure جذابیت واقعی خودشو نشون میده. شما اینجا طی تموم مرحله ها پشت یه ماشین قرار داشته و دشمنان هم به سمت تون می دوند. پس جدا از فرار از دست اونا باید این موجودات رو بکشین.

وقتی هم که نوار سلامتی به صفر برسه خواهید باخت و باید از اول دست به تجربه اون مرحله بزنین. مثبت ترین بخش Gunpie Adventure رو می تونیم سرعت بالای گیم پلی یا همونجوری که پیشرفت دهنده گفته ارائه یه تجربه Non-Stop Action بنامیم. همیشه باید دست خود رو روی ماشه بذارین تا زامبیا و مومیاییای عجیب زیادی که با سرعت به سمت شما میان رو بکشین.

بعضی وقتا با باسایی قوی رو به رو میشین.

از دیدگاه گرافیک با عنوانی مجموعه متوسط رو به رو هستیم. بافتا ضعیف هستن و حتی محدودیتای تلفنای هوشمند نمی تونه یه بهونه خوب واسه اونا باشه. اما از اون طرف گستردگی عالی محیطا موجب شده تا چشماتون خسته نشن. واسه بخش شنوایی Gunpie Adventure هم پیشرفت دهنده می تونست از قطعه های بیشتری استفاده کنه اما خوب به درستی جذاب بوده و جدا از این مسئله، دوبلورها وظیفه خود رو خوب انجام دادن.

منتقدانه بخوایم به Gunpie Adventure نگاه کنیم با عنوانی متوسط یا حتی ضعیف هستیم. اما به چشم بازیکنی که خیلی وقته اپلیکیشنی با این حجم از هیجان رو انجام نداده، ساخته شرکت معروف Nexon مطمئنا می تونه جذابیتایی داشته باشه. فقط یادتون نره بعد از دانلود ورژن اندروید Gunpie Adventure، باید نزدیک به ۵۰۰ مگابایت هم دیتا دریافت کنین.

Gunpie Adventure

  • Gunpie Adventure
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: NEXON Company
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۸۳۹ / ۱۰۰ مگابایت

دانلود

در بخش اپلیکیشنای سایت ما بخونین:

تفنگستان؛ معرفی بهترین بازیای شوتر در پلتفرم موبایل

هفت سنگ؛ میراث گیم لافت

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *